Automobiliai iš Amerikos

Saugiai pakrausime ir greitai pargabensime į Lietuvą, įsigytą jūsų automobilį, motociklą,katerį, traktorių ar kitą transporto priemonę.

Išskirtiniai automobiliai

Amerikos automobiliai turi pranašumą prieš europinius automobilius, nes jie yra geriau prižiūrėti, laiku atliekamos techninės apžiūros ir pakeičiamos detalės.

Laisvalaikio transporto priemonės

Padėsime įsigyti įvairios laisvalaikio technikos iš Amerikos, kaip keturračius, sniego motociklus, vandens motociklus, čioperius ar kitą.

Automobiliai iš aukcionų

Dirbame su daugeliu Amerikos ir Europos aukcionų,todėl bendradarbiaudami su mumis būsite saugūs ir garantuoti už savo pirkinį.

Transporto priemonių užsakymo taisyklės

Kaip užsakyti automobilį

Duoti auto-aukcionai rengiami draudimo bendrovių. Tam, kad geriau suvokti kaip funkcionuoja auto-aukcionai, Jūs galite aukciono puslapyje susirasti automobilį ir peržiūrėti jo aprašymą su fotografijomis. Tik ši informacija yra pateikiama, kad būtų galima apsispręsti pirkti ar ne. Gauti daugiau informacijos apie automobilio būklę, komplektaciją ir pažeidimus neįmanoma. Norint sužinoti variklio darbinį tūrį reikia paspausti ant VIN kodo, kuris yra pateikiamas aprašyme. Visi automobiliai parduodami be garantijos, tokie kokie yra.

Automobilio aprašyme pateikiama data kada vyks aukcionas. Įžanginis pardavimas prasideda prieš 1 - 2 savaitės iki nurodytos datos. Jo metu pradeda formuotis pradinė automobilio kaina, nuo kurios prasidės aukcionas. Aukcionas vyksta nurodytą dieną internete.

Dalyvauti aukcione gali tik užsiregistravę dilerių firmos, įnešę tam tikrą užstatą-depozitą į aukciono sąskaitą. Aukciono metu pirkėjai daro statymus, todėl iki jo pabaigos kaina kinta tik į didėjančią pusę (Jūs taip pat galite stebėti šį procesą!). Iš anksto nuspėti kainą labai sunku - ji priklauso nuo prekeivių kiekio, oro (be juokų!!!) ir nuo daugybės kitų faktorių. Tik patyręs specialistas gali apytikriai nurodyti sumą, už kurią bus galima nupirkti automobilį.

Ka reikia padaryti jei norite nusipirkti automobilį su mūsų pagalba

  1. Atlikę paiešką ir suradę tinkamą Lot'ą aukcione (automobilį) Jūs turite atlikti užsakymą. Gavę užsakymą mes išsiųsime patvirtinimo laišką į Jūsų nurodytą el. pašto adresą su sutartimi ir banko rekvizitais.
  2. Atlikti apmokėjimą į nurodytą banko sąskaitą, kurio dydis 10% nuo tos sumos, kurią Jūs norite mokėti už pasirinktą transporto priemonę (Lot'ą ), bet ne mažesnis nei 500 USD arba 1250 Lt. Tai yra užstatas aukcionui. Jis reikalingas tam, jog Jūs tikrai apmokėtumėte išsirinktą ir nupirktą transporto priemonę (Lot'ą). šią sumą negražiname tik tokiu atveju jei atsisakote apmokėti nupirktą transporto priemonę(Lot'ą). Jei Jūsų statoma suma pasirodė mažesnė ir ją "permušė" kiti aukciono dalyviai, suprantama šis pirkinys nesiskaito. Tokiu atveju galite naudoti užstatą kitos transporto priemonės (Lot'o) pirkimui. Jei norite susigrąžinti užstatą jis bus gražintas, be jokių papildomų mokeščių.
  3. Atlikus mokėjimą ir pasirašius sutartį, Jūs jau dalyvaujate aukcione.
  4. Laimėjus aukcioną ir nupirkus Jūsų pasirinktą transporto priemonę 2-jų parų bėgyje privalote į nurodytą sąskaitą pervesti visą pinigų sumą (pervedus pinigus užstatas grąžinamas). Tiksli suma bus nurodyta sutartyje. Ji susideda iš: automobilio kainos, aukciono mokeščių, gabenimo išlaidų JAV teritorijoje iki uosto ir gabenimo jūra kainos į Jūsų nurodytą Europos uostą. Trečios paros bėgyje, negavę likusios sumos, pridedame 50 USD prie galutinės sumos, tai yra aukciono bauda. Jei likusi suma nebus pervesta per 7-ias paras lot'as grįžta į aukcioną pakartotinam pardavimui ir Jūs prarandate visą užstato sumą.
  5. 1-3 savaičių bėgyje, priklausomai nuo pardavimo vietos ir uosto, automobilis gabenamas į New York, Jakonvile arba Čikagos uostą ir kraunamas į konteinerį. Po to Jūs gaunate techninio paso (title) ir pakrovimo dokumentų (dock receipt) kopijas, kur bus nurodyta į kokį konteinerį pakrautas automobilis ir kur jis išsiųstas. Taip pat gaunate duomenis į jūrų linijų puslapį, kurios gabena konteinerį (konteinerio maršruto sekimui). Priklausomai nuo paskirties uosto konteinerio gabenimo laikas gali svyruoti nuo 12 iki 26 dienų.
  6. Konteineriui pasiekus paskirties uostą Jūs gaunate kurjerių paštu originalų techninį pasą (title) ir invoice'ą. šių dokumentų pakanka atlikti visus muitinės formalumus - apiforminimus.
  7. Tarpusavio susitarimu galite pavesti mums sutvarkyti visus muitinės dokumentus, kuriuos mes Jums pristatysime iki durų.

Aukciono mokestis

Aukciono mokestis susideda iš trijų dalių.

Pirma dalis

Mokestis mokamas atsižvelgiant į automobilio pirkimo kainą:

Automobilio kaina Aukciono mokestis
1$ 20$
100$ 45$
200$ 65$
400$ 85$
600$ 105$
800$ 125$
1000$ 145$
1200$ 165$
1400$ 185$
1700$ 205$
2000$ 225$
2500$ 250$

*Perkant transporto priemonę brangesnę nei 2500$ mokestis išlieka 250$

Antra dalis:

Mokestis už internetinį aukcioną:

"Virtual bid" - 30$

Trečia dalis:

Mokestis už automobilio išleidimą iš aikštelės:

"Gate" - 35$

Sėkmės!